Spolupráca


Hľadám nové príležitosti a výzvy. Mám rád skôr podnikateľské príležitosti a co-founderov, ale pokojne sa viem zapojiť aj do existujúceho projektu. Na forme spolupráce nezáleží, rád o tom s vami podebatujem. Najviac ma zaujíma:

So Slido sa nám podarilo vybudovať so startupu profitabilnú svetovú firmu. Bola to veľmi pestrá cesta, na ktorej sme si prešli rôznymi fázami vývoja firmy. Tieto skúsenosti by som rád využil a spolupracoval s rozbiehajúcimi sa firmami.

Zaujíma ma dizajn outdoorového alebo športového oblečenia. Keďže milujem Mountain biking, CrossFit a Outdoor, rád by som to spojil s výrobou športových produktov. Vzorom je pre mňa slovenský výrobca pre cyklistov Isadore Apparel.

Mojim cieľom je pracovať na projektoch, ktoré majú blízko k témam zdravého životného štýlu (Health, wellness and fitness).

O mne

Som inovátor a kreatívec. Môj background je dizajn. Vyrástol som ako grafický dizajnér, presunul som do oblasti UX a z nej do Growth Hackingu. Vďaka skúseností z viacerých oblastí som dobrý rozbiehač a stratég.
Moje oblasti sú Design – Growth – Communication

Business designer

Milujem rozbiehanie projektov. Cítim sa dobre pri hľadaní a testovaní nových biznis nápadov. Uznávam Lean Startup metodológiu, FailFast a agilný prístup. Mám rád entry-to-market stratégie, ale aj nastavenie biznisu vo fáze scale-up.

Growth hacking

Cítim sa dobre v prieniku data, analytika, marketing a UX. Mám rád výzvy, ako vytvoriť dobré business leads, ako overiť marketingové experimenty a nájsť efektívne channels.

UX & Design

Mám cit pre také nastavenie User Experience, aby ladila spolu s biznisom. Rád robím UX analýzy a návrhy na zlepšenia. Mojou špecializáciou je User Interface Design (webstránky a aplikácie), takže nákresy viem previesť aj do samotného dizajnu. Okrem toho sa zaujímam o : Design of prototypes, Wireframing, Information architecture, User research & flow, Personas

Communication (branding)

Milujem navrhovanie všetkých tých vecí, ktoré budujú dobrý branding. Viem ako vďaka dobrému content marketingu podporiť biznis a ako nastaviť komunikáciu produktu tak, aby ladila spolu s projektom.

Employer branding

Milujem výzvy, ako nastaviť efektívnu komunikáciu firmy tak, aby bola vnímaná ako employer of choice. Verím, že firemná kultúra je základ dobrého biznisu.

Napíšte mi, rád sa dozviem o vašom projekte.